• page-cover-seat

Maťo Homola s ocenením za reprezentáciu Slovenska

Mato Homola

Strieborný pretekár Majstrovstiev Európy cestovných automobilov (FIA ETCC 2013), Maťo Homola, prijal pozvanie na tradičný Večer majstrov volantu. V priestoroch Kúpeľov Brusno ocenili predstavitelia Slovenskej asociácie motoristického športu (SAMŠ) aktuálnych Majstrov Slovenska vo všetkých disciplínach

Čítať Ďalej

Maťo Homola bude v Košiciach

Jeden z najúspešnejších slovenských automobilových pretekárov v súčasnosti a vicemajster Európy cestovných automobilov FIA ETCC, Maťo Homola, bude tento týždeň v metropole východu.

Čítať Ďalej

Adrenalínové odpočívadlo

homola

V piatok 25.10.2013 bol Team Homola Motorsport súčasťou programu Národnej diaľničnej spoločnosti pri otváraní zrekonštruovaného diaľničného odpočívadla Červeník. A bol to deň, na ktorý zrejme mnohí cestujúci cez tento úsek D1 v smere na Žilinu nezabudnú.

Čítať Ďalej

Maťo Homola vodičom autobusu

Maťo Homola vodičom autobusu

Vicemajster Európy 2013 v pretekoch cestovných automobilov FIA ETCC, Maťo Homola, si po náročnej sezóne vyskúšal aj volant vozidla, aké doteraz ešte neriadil. 

Čítať Ďalej

Maťo Homola vybojoval európske striebro

Do svojej druhej sezóny v FIA ETCC vstúpil Maťo Homola a jeho tím Homola Motorsport so snahou ukázať svoj potenciál. Už z vlaňajška známe BMW 320si WTCC bolo zodpovedne pripravené a čistú rýchlosť dokázalo v tréningoch i kvalifikácii prvého víkendu v talianskej Monze.

Čítať Ďalej

Maťo Homola vicemajstrom Európy

Slovenský automobilový pretekár, Maťo Homola, zaznamenal tento víkend významný úspech, keď sa ako prvý Slovák stal 1. vicemajstrom seriálu Majstrovstiev Európy cestovných automobilov (FIA ETCC).

Čítať Ďalej

Maťo Homola pozýva do Brna

Maťo Homola pozýva všetkých fanúšikov kvalitných okruhových pretekov na Masarykov okruh do Brna. Už tento víkend 4. – 6. októbra sa tam rozhodne o víťazovi Majstrovstiev Európy pretekov cestovných automobilov FIA ETCC. Slovenský reprezentant Maťo Homola má za sebou úspešnú sezónu

Čítať Ďalej

Maťo Homola: „V Brne budeme ešte rýchlejší“

Celý tím Homola Motorsport sa svedomito pripravoval na posledné preteky sezóny 2013. Finálové podujatie Majstrovstiev Európy cestovných automobilov FIA ETCC sa pôjde už tento víkend v Českej republike, na známom Masarykovom okruhu v Brne.

Čítať Ďalej

Maťo Homola testoval v Brne

Automobilový pretekár Maťo Homola sa zodpovedne pripravuje na finále Majstrovstiev Európy cestovných automobilov FIA ETCC, ktoré sa pôjde na začiatku októbra na Masarykovom okruhu v Brne.

Čítať Ďalej

Ďalšie články...

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.