• page-cover-seat
Homola má už trofej ETCC doma

Homola má už trofej ETCC doma

Automobilový jazdec Maťo Homola si bol v Paríži prevziať trofej za 2. miesto v Majstrovstvách Európy FIA ETCC. Pompézna udalosť v reprezentatívnych priestoroch lode plaviacej sa na rieke Seina v hlavnom meste Francúzska ukázala veľkých súperov z okruhov úplne v inom svetle: vo frakoch s motýlikmi.

Čítať Ďalej

Podporme Maťa Homolu na ceste do WTCC!

Podporme Maťa Homolu na ceste do WTCC!

„Verte mi, videl som už množstvo pretekárov a Maťo Homola je výnimočný talent, ktorý má obrovský potenciál byť medzinárodnou hviezdou Majstrovstiev sveta WTCC."
Yves Matton, General Manager Citroen Racing

Maťo Homola je už vo svojich 20-tich rokoch jedným z najúspešnejších automobilových pretekárov u nás a môže byť vôbec prvým pretekárom zo Slovenska, ktorý bude jazdiť Majstrovstvá sveta cestovných automobilov pod značkou FIA.

Čítať Ďalej

Maťo Homola pokoril Sicíliu

Maťo Homola pokoril Sicíliu

Maťo Homola, jeden z najúspešnejších slovenských pretekárov v súčasnosti, si na Sicílií užil druhý úspešný víkend v tohtoročnej dramatickej sezóne. Po fenomenálnom úspechu na domácom okruhu Slovakia Ring, vyhral v absolútnom poradí aj posledné podujatie tohtoročného Európskeho šampionátu FIA ETCC 2014 na 2200 km vzdialenom okruhu Pergusa na Sicílii.

Čítať Ďalej

Maťo Homola pred finále FIA ETCC 2014

Jeden z najúspešnejších slovenských automobilových pretekárov v súčasnosti, Maťo Homola, má pred sebou najdôležitejšie preteky roku 2014. Už o pár dní odcestuje s celým tímom Homola Motorsport na ďalekú Sicíliu, kde sa 27. a 28. septembra rozhodne o držiteľovi titulu Majstra Európy cestovných automobilov.

Čítať Ďalej

Maťo Homola urobil významný krok do FIA WTCC

Maťo Homola urobil významný krok do FIA WTCC

Jeden z najúspešnejších slovenských automobilových pretekárov v súčasnosti, Maťo Homola, urobil ďalší dôležitý krok k tomu, aby sa stal prvým Slovákom v Majstrovstvách sveta cestovných automobilov FIA WTCC. Na test, ktorý bol 3. septembra, prijal pozvanie promotéra seriálu WTCC – Eurosport Events a tímu Campos Racing, a na známom španielskom okruhu Catalunya v Barcelone testoval Chevrolet Cruze WTCC TC1. „Pozvanie na test prišlo iba deň pred samotným testom a museli sme sa okamžite rozhodnúť, či sa zúčastnime", priznal Maťo Homola. „Snažil som sa so svojim tímom Homola Motorsport urobiť čo najlepšie výsledky v Európskom šampionáte FIA ETCC, ktorý sa jazdí v rámci víkendov WTCC. Chceli sme zaujať promotéra a špičkové tímy z WTCC a zrejme sa nám to podarilo."

Čítať Ďalej

 Maťo Homola zdolal v súboji stíhačku!

Maťo Homola zdolal v súboji stíhačku!

Vicemajster Európy v pretekoch cestovných automobilov FIA ETCC, Maťo Homola, bol hosťom Medzinárodných leteckých dní SlAF 2014. Na superšportovom aute Ariel Atom z dielní Enjoy Racing si zmeral sily so známym stíhacím lietadlom Aero L-39 Albatros z akrobatickej skupiny Baltic Bees z Lotyšska.

Čítať Ďalej

Rýchly Maťo Homola vyzve na súboj stíhačku

Rýchly Maťo Homola vyzve na súboj stíhačku

Automobilový pretekár Maťo Homola bude účastníkom slovenskej premiéry nevšedných pretekov. V rámci Medzinárodných leteckých dní SIAF 2014 v Sliači si vyskúša anglický športový špeciál Ariel Atom, v ktorom vyzve na súboj prúdové lietadlo Aero L-39 Albatros z lotyšsskej letky Baltic Bees.

Čítať Ďalej

Maťo Homola si vyskúšal Slovenský okruhový pohár

Nakoľko je v seriáli Európskeho šampionátu FIA ETCC trojmesačná prestávka, jeden z našich najtalentovanejších automobilových pretekárov súčasnosti, Maťo Homola, sa premiérovo predstavil v Slovenskom okruhovom pohári. Vo štvrtok 10. júla štartoval na maďarskom Pannoniaringu v 4. kole tohto progresívneho šampionátu, v ktorom sa objavujú nové talenty na našej okruhovej scéne.

Čítať Ďalej

Maťo Homola v úžasnom Spa Francorchamps na 2. mieste

Maťo Homola v úžasnom Spa Francorchamps na 2. mieste

Jeden z najúspešnejších slovenských pretekárov v súčasnosti, Maťo Homola, si do posledného metra užil nádhernú trať Spa-Franchorchamps, z ktorej si doniesol celkovo 2. miesto v súčte výsledkov celého víkendu. V oboch jazdách hral jazdec tímu Homola Motorsport na BMW 320 TC WTCC hlavnú úlohu. Bol najväčšou hrozbou pre lídra šampionátu Rusa Karamyševa. Hoci sa mu ho napokon nepodarilo zdolať, v celkovom hodnotení FIA ETCC 2014 sa Maťo Homola dostal už na 2. miesto pred Ukrajinca Skuza.

Čítať Ďalej

Homola sa do Spa veľmi teší

Automobilový pretekár, Maťo Homola, má pred sebou ďalšiu veľkú výzvu. V Majstrovstvách Európy v pretekoch cestovných automobilov ETCC, v ktorom vlani skončil na 2. mieste, sa chce pobiť o celkový triumf. Na vedúceho Rusa Karamyševa stráca 15 bodov, no je len 1 bod za druhým Ukrajincom Skuzom. V belgických Ardenách na slávnej trati F1 Spa-Francorchamps chce zabojovať o plný počet bodov. Ak chce pomýšľať na titul v triede TC2T, tak nemá inú možnosť.

Čítať Ďalej

Ďalšie články...

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.