• page-cover-seat

MAŤO HOMOLA TOUR 2014 malo v Košiciach úspech

Jeden z najúspešnejších automobilových pretekárov v súčastnosti, Maťo Homola, ktorý vlani skončil na skvelom 2. mieste v Majstrovstvách Európy cestovných automobilov FIA ETCC, rozbehol na východe Slovenska ojedinelú akciu: MAŤO HOMOLA TOUR 2014.

V košickom OC Optima ho počas soboty 25. januára spolu s jeho BMW 320si WTCC navštívili stovky priaznivcov. Po celý deň tam mohli Maťa vyzvať v súboji priamo na virtuálnej trati. Špičkový RRS simulátor, ktorý vďaka hydraulike simuluje preťaženia pri jazde v pretekárskom aute, ponúkol zástupom nadšených Košičanov skvelý zážitok. Každý, kto si to na ňom vyskúšal, dostal pekné ceny: nealkoholické pivo Birell, podpisovú kartu s autogramom Maťa Homolu a DVD od Slovakia Ringu. Veď práve Variant 1 nášho jediného slovenského pretekárskeho okruhu, kde Maťo v minulom roku vyhral svoje prvé preteky v FIA ETCC a počítačový model BMW 320si WTCC tímu Homola Motorsport boli pripravené pre najrýchlejších východniarov. Strhla sa bitka o sekundy a desatiny sekundy. Maťov čas 1:26,1 sa zdal byť príliš rýchly a vskutku sa mu počas dňa nikto nedokázal priblížiť. Najrýchlejším bol časom 1:32,2 napokon Pavol Satko, ktorý tak získal oficiálnu cestovnú tašku BMW Motorsport a lístky na májové preteky FIA WTCC 2014 na Slovakia Ringu. Aj ďalší dvaja účastníci na 2. a 3. mieste dostali hodnotné ceny od reklamných partnerov Teamu Homola Motorsport - firmy Molpir s.r.o. a Homola s.r.o.

Najrýchlejší z košického kola MAŤO HOMOLA TOUR 2014 navyše ešte bude čakať na to, či ho dokáže prekonať niekto v ďalších štyroch mestách tohto turné. Pre najrýchlejšieho zo všetkých je totiž pripravená finálová cena a tou je nový automobil BMW na celý mesiac!

mato-homola-tour-2014-kosice-1

Okrem rýchlej jazdy na simulátore si mohli najmenší vyskúšať Škôlku bezpečnej jazdy, za čo dostali takisto pekné ceny od BECEP a Allianz – Slovenska poisťovňa a.s.

mato-homola-tour-2014-kosice-3

MAŤO HOMOLA TOUR 2014 naberá na obrátkach. Ďalšou zastávkou Maťa Homolu bude 8. februára OC Mirage v Žiline. Výzva je daná: nájde sa v Žiline niekto rýchlejší, ako víťaz košického kola? Alebo dokonca niekto lepší ako Maťo Homola? Príďte stráviť v sobotu niekoľko pekných, adrenalínových chvíľ a pekná cena vás určite neminie!

mato-homola-tour-2014-kosice-5

Na každom podujatí bude autogramiáda nášho automobilového reprezentanta a tiež aj rôzne súťaže pre najmenších návštevníkov tour. Celodenný program bude moderovaný známym moderátorom Alexom Štefucom.

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.